KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / tusch 16087229
nr 1608 7229
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Akvarell / tusch, Erotisk. Akvarell, bildmått: 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:38:04
25/3 19:33:04
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd